Woda alkaliczna

woda alkaliczna w domu

Woda alkaliczna — jest to woda bogata w minerały, która charakteryzuje się wyższym współczynnikiem pH. Regularne picie takiej wody znacząco wpływa na poprawę samopoczucie i stan zdrowia. Jednakże niektórzy mogą pomyśleć, że picie wyłącznie wody alkalicznej to bardzo duże wydatki. Produkowane przez nas produkty są tak naprawdę potwierdzeniem, że zdrowa woda jest w zasięgu każdego. W naszej ofercie znajdują się różne systemy filtrujące. Woda alkaliczna w domu to bardzo rozsądne i przyszłościowe rozwiązanie. Z pewnością bardziej opłacalne niż kupowanie wody butelkowanej. Warto więc zapoznać się z dokładną ofertą i innymi naszymi produktami, które umożliwią picie wody alkalicznej w domu.

Systemy filtrujące

Jednym z naszych produktów, który idealnie nadaje się do pozyskiwania wody alkalicznej w domu jest podzlewowy system wody. Klient otrzymuje nowoczesny filtr uzdatniający wodę spożywczą. W zestawie znajdują się również wkłady filtrujące, membrana TLCHF-FP, kranik do pobierania wody czystej oraz zestaw wszystkich niezbędnych akcesoriów montażowych. Ponadto zawsze można skorzystać z usługi montażu przez fachowców, aby mieć pewność, że wszystko będzie działać prawidłowo. Produkowane przez nas produkty skutecznie filtrują wodę, ale również mają funkcję jej zmiękczania, odżelaziania i redukowania stężeń metali ciężkich. Możesz być pewien, że woda alkaliczna w domu będzie zawsze najwyższej jakości. Filtr zbudowany jest aż z czterech stopni uzdatniania wody. Oznacza to eliminację wszelkich grzybów, bakterii oraz wirusów.

Korzyści z picia wody alkalicznej w domu

Picie zdrowej, żywej wody to same korzyści. Jej działanie pomaga w prawidłowej destylacji krwi i tkanek oraz ich regeneracji. Zainwestowanie w wodę alkaliczną w domu, to najlepsza decyzja dla zdrowia. Udowodniono ostatnimi czasy, że woda ze zwiększonym czynnikiem pH jest bardzo pomocna w walce z chorobami oraz szkodliwymi rodnikami. Ponadto picie wody jonizowanej redukuje zniszczenia komórek powstałe w procesie starzenia i nadmiernego stresu. Kolejną zaletą picia wody bogatej w minerały jest jej smak. W szczególności, jeżeli korzystacie z produkowanych przez nas filtrów. Woda alkaliczna jest to więc inwestycja w zdrowie, która nie musi być wcale bardzo droga.WODA ALKALICZNA ŚLĄSK

WODA ALKALICZNA WARSZAWA