Alkaliczne produkty wodne

Dobre nawodnienie jest niezwykle ważne, jeśli mamy cieszyć się optymalnym zdrowiem. W AQUA-ALKALIK wierzymy, że picie alkalicznej wody zjonizowanej jest korzystne dla wszystkich.

Oferujemy jedną z najszerszych gamy niedrogich, skutecznych opcji produktów, od filtrów alkalizujących wodę Biocera Alkaline , aż po zapakowanie alkalicznych systemów filtrów wodnych i osobistych jonizatorów wody.

Zjonizowana woda alkaliczna była tradycyjnie wytwarzana w procesach elektrolitycznych, a na rynku wciąż istnieje duży wybór takich produktów. Jednak w ciągu ostatniego dziesięciolecia istniał szereg alkalicznych zjonizowanych produktów wodnych  opracowanych przy użyciu naturalnych minerałów zamiast energii elektrycznej.

W AQUA-ALKALIK specjalizujemy się w stosowaniu naturalnych produktów mineralnych. Są znacznie tańsze – jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie korzyści płynącej z alkalicznej wody zjonizowanej jak największej liczbie osób.

Reakcja między minerałami a wodą powoduje wzrost pH (bardziej zasadowy) i zmianę potencjału redukcji oksydacji (ORP).

Woda bogata w wodór
Reakcja powoduje także uwalnianie wodoru cząsteczkowego , unikalnego związku, który zyskał na świecie uwagę w ostatnich latach. Badania nad wykorzystaniem wodoru cząsteczkowego do celów terapeutycznych są na wczesnym etapie, chociaż korzyści płynące z picia wody bogatej w wodór stają się coraz bardziej widoczne, z ponad 500 recenzowanych artykułów potwierdzających jej ogromny potencjał.

  • „Woda alkaliczna usuwa kwasowość z organizmu … Po uważnej ocenie wyników mojej porady dla setek osób, jestem przekonany, że toksyczność w postaci kwaśnych odpadów jest główną przyczyną chorób zwyrodnieniowych.”

– Dr Sherry Roger, autor książki Detox or Die –

W AQUA-ALKALIK oferujemy jedną z najbardziej kompleksowych kolekcji alkalicznych zjonizowanych produktów wodnych w Europie. Pozyskaliśmy produkty od kilku głównych producentów i ekspertów w tej dziedzinie. Dostarczamy systemy filtracji wody wodociągowej i przenośne urządzenia. Naszym celem jest udostępnienie wody alkalicznej i bogatej w wodór w przystępnej cenie dla każdego.