Dystrybutory wody alkalicznej

WODA ALKALICZNA W DYSTRYBUTORACH AQUALOGIC

Wykorzystując kombinację naturalnych minerałów, nasz alkalizujący wodę filtr został specjalnie zaprojektowany tak, aby wzbogacać minerałami oraz alkalizować wodę wytworzoną przez dystrybutory. Urządzenia te filtrują wodę w systemie P.O.U. Ten wysoce wyspecjalizowany filtr działa głównie przez ponowne dodanie wielu alkalicznych minerałów, które zostały utracone podczas procesu filtracji. Filtr antyoksydacyjny uwalnia aktywny wodór do wody na poziomie molekularnym.

Woda alkaliczna, którą wytwarzają dystrybutory wody alkalicznej, jest bardzo bogata w wiele ważnych składników mineralnych i zawiera mnóstwo aktywowanego wodoru, który posiada same korzystne właściwości. Jak picie wody alkalicznej przyczynia się do wspierania zdrowia i witalności? Odpowiedź jest bardzo prosta. Picie wody alkalicznej pomaga we właściwej detoksykacji krwi i tkanek, poprzez rozbicie wielu związków kwasowych, które odkładają się w organizmie w czasie, a także przyczynia się do ich regeneracji. Zdrowa woda alkaliczna odgrywa ważną rolę w prawidłowym nawilżeniu ciała na poziomie komórkowym. Ponadto żywa woda z dystrybutora wody ma wpływ na wiele procesów życiowych. Najważniejsze zalety picia wody znajdziesz na poniższej liście.

21 korzyści z picia „żywej wody” alkalicznej

1. Sprzyja utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej organizmu i odkwasza środowisko wewnętrzne.
2. Poprawia nastrój i działa antystresowo.
3. Dodaje energii, regeneruje siły witalne i przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu.
4. Regeneruje cały organizm i sprzyja dobrej jakości snu.
5. Zwiększa wigor i libido.
6. Zwiększa przyswajalność składników odżywczych w tym witamin i minerałów.
7. Jest silnym antyutleniaczem i skutecznie neutralizuje wolne rodniki.
8. Odmładza organizm i przeciwdziała starzeniu się komórek.
9. Odmładza, ujędrnia i nawilża naszą skórę.
10. Zmniejsza cellulit.
11. Poprawia przemianę materii i sprzyja odchudzaniu.
12. Wspomaga sprawne usuwanie toksyn.
13. Dotlenia komórki.
14. Jest rewelacyjnie przyswajalna przez co dobrze nawadnia.
15. Opóźnia zmęczenie mięśni.
16. Wzmacnia system odpornościowy.
17. Ma właściwości uzdrawiające.
18. Chroni DNA i przeciwdziała chorobom m.in. dnie moczanowej, cukrzyce, nadciśnieniu, kamicy nerkowej, nadkwasocie żołądka, otyłości , nowotworom, refluksowi żołądka.
19. Przeciwdziała alergiom.
20. Korzystnie wpływa na poziom cukru, trój glicerydów, cholesterolu i kwasu moczowego.
21. Korzystnie wpływa na procesy trawienne i funkcjonowanie jelit.

Działanie wody alkalicznej

Według niedawno opublikowanych badań, woda alkaliczna o wysokim PH może odgrywać rolę instrumentalną w neutralizowaniu szeregu szkodliwych wolnych rodników, a jej picie może przyczynić się do ochrony komórek przed szkodami powstałymi w procesie starzenia się, pod wpływem stresu i zanieczyszczenia środowiska. Woda alkaliczna jest wodą naturalną, która jest o wiele zdrowsza od wody, którą pijemy każdego dnia. Jednak coraz więcej osób dostrzega zalety płynące z picia żywej wody i wyposaża się w dystrybutory wody alkalicznej.

Oprócz licznych korzyści zdrowotnych związanych z piciem wody możemy również zauważyć, że woda alkaliczna wytwarzana przez wkład filtra Biocera smakuje znacznie lepiej niż zwykła przefiltrowana woda, w dużej mierze ze względu na wysoką zawartość minerałów. W zdrowie trzeba zainwestować, ale zdecydowanie lepiej w nie inwestować na poziomie profilaktyki aniżeli leczenia. Warto, więc zakupić dystrybutory do domu lub firmy, aby każdego dnia pić wodę najwyższej jakości. Jest to też znacznie tańsza inwestycja o korzyściach niewspółmiernych do leczenia chorób. Inwestycja w wodę alkaliczną minimalizuje ryzyko wystąpienia dolegliwości i chorób.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA PDF

 

DYSTRYBUTORY WODY ALKALICZNEJ WARSZAWA