Woda alkaliczna – Warszawa

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne. Wpływa na nasze samopoczucie oraz metabolizm. Jednak nie wszystkie napoje możemy nazwać dobrymi dla naszego zdrowia. Jak wiadomo, najlepsza pod każdym względem jest woda. W tym przypadku warto zacząć pić wodę alkaliczną. Jest znacznie korzystniejsza dla naszego organizmu. Odznacza się tym, że posiada wysoki czynnik pH. Ma to wpływ na ochronę komórek przed szkodami powstałymi w procesie starzenia oraz nadmiernego stresu. Wodę alkaliczną można pozyskać na kilka sposobów. Jednym z nich jest kupowanie jej w formie butelkowanej. Nie jest to jednak opłacalne rozwiązanie. Znacznie lepszą metodą jest jednak skorzystanie z naszych produktów. Woda alkaliczna jest stosunkowo droga. Wybierając nasze systemy filtrujące można zaoszczędzić naprawdę spore kwoty, a zarazem pić zdrową, bogatą w minerały wodę.

Woda alkaliczna w domu

Jeżeli chcemy pić zdrową wodę alkaliczną, powinniśmy zacząć od zainwestowania w systemy filtrowania do domu. Wiąże się to z pewnymi kosztami, ale gwarantujemy, że wydatek ten z pewnością się zwróci. Woda alkaliczna w domu będzie tańsza stokrotnie, gdy będziemy pić ją z kranu. Na pierwszy rzut oka widać jak duża jest to oszczędność. W naszej ofercie posiadamy rozwiązanie idealnie do każdego domostwa – podzlewowy system wody alkalicznej. Jest to nowoczesny filtr, który uzdatnia wodę spożywczą. Dostarczamy go w zestawie z wkładami filtrującymi, membraną TLCH-FP, kranikiem do wody oraz wszystkimi częściami. Zestaw zapewnia filtrację wody na poziomie 0,02 μm. Jest to bardzo dobry wynik. Możemy być pewni, że nasza woda alkaliczna będzie pozbawiona wszelkich bakterii, grzybów oraz wirusów.

Woda alkaliczna w firmie

Zajmujemy się produkcją dystrybutorów filtrujących wodę, przeznaczonych nie tylko do domu. Nasze systemy oraz dystrybutory wody alkalicznej dla firm oraz osób prywatnych, które oferujemy m.in. mieszkańcom Warszawy są coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego, że pracodawcy chcą zapewnić swoim pracownikom wodę jonizowaną najwyższej jakości. Jej regularne picie przyniesie efekty w postaci lepszego samopoczucia oraz pomoże zwalczać choroby. Filtr BIOCERA to idealne rozwiązanie do pozyskiwania wody alkalicznej dla firm. Został zaprojektowany, aby wzbogacać wodę minerałami oraz alkalizować wytworzoną wodę przez dystrybutory. Działa na zasadzie wielokrotnego dodawania alkalicznych minerałów, które zostały utracone podczas filtracji. Wytworzona woda bogata jest w aktywny wodór, który jest bardzo korzystny dla organizmu.