Woda alkaliczna AQUALOGIC

Podzlewowy system wody alkalicznej sprzedaż z montażem 1699,00 netto 

Nowoczesny filtr uzdatniający wodę spożywczą z doczyszczaniem na membranie ka- pilarnej. Dostarczany wraz z wkładami filtrującymi, membraną TLCHF-FP, kranikiem do pobierania wody czystej oraz akcesoriami montażowymi. Zestaw z nowej oferty Aquafilter USA z funkcją zmiękczania i odżelaziania wody, redukowania stężeń me- tali ciężkich, pestycydów oraz mikroorganizmów.

Zestaw filtracyjny AQUALOGIC zbudowany jest z trzech zaawansowanych stopni uzdatniania wstępnego oraz czwartej w kolejności membrany, zapewniającej filtrację na poziomie 0,02 μm, dzięki czemu z wody eliminowane są bakterie, cysty, grzyby i część wirusów bez demineralizacji wody.

Membrana kapilarna stanowiąca czwarty stopień filtracji eliminuje z wody wstępnie uzdatnionej na filtrach wstępnych, następujące mikroorganizmy :

  •  Escherichia coli faecalis – bakteria jelitowa
  •  Streptococcus faecalis – paciorkowiec kałowy
  •  Salmonella paratyphi – pałeczka duru rzekomego
  •  Salmonella typki – pałeczka duru brzusznego
  •  Shigella shigae – pałeczka czerwonki
  •  Brucella abortus – pałeczka Banga
  •  Vibrio cholerae – przecinkowiec cholery
  •  Bacillus anthracis – laseczka wąglika
  •  Staphylococcus aureus – gronkowiec złocisty

Zestaw filtracyjny z systemem wody alkalicznej składa się z 6 filtrów :

zestaw pięciu wkładów:
 – wkład sedymentacyjny (mechaniczny) usuwający z wody zanieczyszcze- nia stałe, nie rozpuszczone w wodze, większe od 5 mikronów (np. piasek)
 – specjalistyczny wkład reagujący z rozpuszczonymi w wodzie jonami że- laza i wapnia, redukujący ich stężenie, co w efekcie przekłada się na ograniczenie lub całkowitą eliminację   powstawania osadu z kamienia i żelaza
– specjalistyczny wkład uzdatniający wodę, wypełniony węglem akty- wowanym oraz czynnikiem KDF – redukuje z wody zanieczyszczenia organiczne i chemiczne (w tym metale ciężkie, pestycydy, chlor itp) – bakteriostatyczny czynnik KDF wytwarza w wodzie mikrośrodowisko niekorzystne dla bakterii, redukują lub eliminując ich ilość z wody
– profesjonalna membrany kapilarnej, eliminująca z wody zanieczyszczenia do 0,02 mikrona- specjalistyczny wkład  mineralizujący. Zadaniem tego filtra jest wzbogacenie wody o związki mineralne potrzebne dla ludzkiego organizmu, takie jak: wapń, magnez, sód, potas, czy chlorki w ilościach porównywalnych do wód mineralnych dostępnych na rynku.

Filtr alkalizujący BIOCERA 

Wykorzystując kombinację naturalnych minerałów, nasz alkalizujący wodę filtr został specjalnie zaprojektowany tak, aby wzbogacać minerałami oraz alkalizować wodę wy- tworzoną przez dystrybutory filtrujące wodę w systemie P.O.U.
Ten wysoce wyspecjalizowany filtr działa głównie przez ponowne dodanie wielu alka- licznych minerałów, które zostały utracone podczas procesu filtracji.

Filtr antyoksydacyjny uwalnia aktywny wodór do wody na poziomie molekularnym. Woda alkaliczną, która jest w nim wytwarzana jest bardzo bogata w wiele ważnych składników mineralnych i zawiera mnóstwo aktywowanego wodoru, który posiada same korzystne właściwości.

Jak picie wody alkalicznej przyczynia się do wspierania zdrowia i witalności?

Picie wody alkalicznej pomaga we właściwej detoksykacji krwi i tkanek, poprzez roz- bicie wielu związków kwasowych, które odkładają się w organizmie w czasie, a także przyczynia się do ich regeneracji.
Zdrowa woda alkaliczna odgrywa ważną rolę w prawidłowym nawilżeniu ciała na po- ziomie komórkowym,

Według niedawno opublikowanych badań, woda alkaliczna o wysokim PH może odgry- wać rolę instrumentalną w neutralizowaniu szeregu szkodliwych wolnych rodników , a jej picie może przyczynić się do ochrony komórek przed szkodami powstałymi w pro- cesie starzenia się, pod wpływem stresu i zanieczyszczenie środowiska.

Woda alkaliczna jest wodą naturalną. Oprócz licznych korzyści zdrowotnych związa- nych z pi-ciem wody możemy również zauważyć, że wodna alkaliczna wytwarzana przez wkład filtra Biocera smakuje znacznie lepiej niż zwykła przefiltrowana woda, w dużej mierze ze względu na wysoką zawartość minerałów.

Korzyści z picia „żywej wody” alkalicznej

1.Sprzyja utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej organizmu i odkwasza środowisko we- wnętrzne.
2.Poprawia nastrój i działa antystresowo.
3.Dodaje energii, regeneruje siły witalne i przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu. 4.Regeneruje cały organizm i sprzyja dobrej jakości snu.

5.Zwiększa wigor i libido.
6.Zwiększa przyswajalność składników odżywczych w tym witamin i minerałów.
7.Jest silnym antyutleniaczem i skutecznie neutralizuje wolne rodniki.
8.Odmładza organizm i przeciwdziała starzeniu się komórek
9.Odmładza, ujędrnia i nawilża naszą skórę..
10.Zmniejsza cellulit.
11.Poprawia przemianę materii i sprzyja odchudzaniu.
12.Wspomaga sprawne usuwanie toksyn.
13.Dotlenia komórki.
14.Jest rewelacyjnie przyswajalna przez co dobrze nawadnia.
15.Opóźnia zmęczenie mięśni.
16.Wzmacnia system odpornościowy.
17.Ma właściwości uzdrawiające.
18.Chroni DNA i przeciwdziała chorobom m.in. dnie moczanowej, cukrzyce, nadciśnieniu, kamicy nerkowej, nadkwasocie żołądka, otyłości , nowotworom, refluksowi żołądka. 19.Przeciwdziała alergiom.
20.Korzystnie wpływa na poziom cukru, trój glicerydów, cholesterolu i kwasu moczowego. 21.Korzystnie wpływa na procesy trawienne i funkcjonowanie jelit. 

Zdrowa woda alkaliczna odgrywa ważną rolę w prawidłowym nawilżeniu ciała na poziomie komórkowym.

Według niedawno opublikowanych badań, woda alkaliczna o wysokim PH może odgry- wać rolę instrumentalną w neutralizowaniu szeregu szkodliwych wolnych rodników , a jej picie może przyczynić się do ochrony komórek przed szkodami powstałymi w pro- cesie starzenia się, pod wpływem stresu i zanieczyszczenie środowiska.

Woda alkaliczna jest wodą naturalną. Oprócz licznych korzyści zdrowotnych związa- nych z pi-ciem wody możemy również zauważyć, że wodna alkaliczna wytwarzana przez wkład filtra Biocera smakuje znacznie lepiej niż zwykła przefiltrowana woda, w dużej mierze ze względu na wysoką zawartość minerałów.

Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego AQUALOGIC uzyskujemy PH wody na poziomie 8,3-9,5 , a ORP/Redox na poziomie ujemnym – 600 do– 400 w zależności od źródła wody.

W zdrowie trzeba zainwestować, ale zdecydowanie lepiej w nie inwestować na poziomie profilaktyki aniżeli leczenia.

Jest to też znacznie tańsza inwestycja o korzyściach niewspółmiernych do leczenia chorób.

Inwestycja w wodę alkaliczną minimalizuje ryzyko wystąpienia dolegliwości i chorób.