Butelka na wodę Biocera AHA

Unikalna butelka na wodę Biocera Alkaline Hydrogen Antioxidant (AHA) pozwala czerpać korzyści z wody alkalicznej bogatej w wodór, gdziekolwiek jesteś. Atrakcyjna butelka świetnie nadaje się do zabrania do pracy, podczas podróży lub ćwiczeń na siłownię.

Po prostu dodaj przefiltrowaną lub butelkowaną wodę, a zaawansowana bioceramika butelki AHA zmieni Twój zwykły H20 w pożądaną wodę alkaliczną, która ma właściwości antyoksydacyjne i dobrą strukturę. Tworzenie alkalicznej wody w drodze nigdy nie było łatwiejsze!Woda z butelki AHA nie tylko jest mniej kwaśna, ale zawiera cząsteczkowy wodór. Wpływ picia wody bogatej w wodór staje się coraz bardziej znany , a wiele opublikowanych artykułów i recenzowanych badań ujawnia niezliczone korzyści dla organizmu.

Moc naturalnych mineralnych bioceramiki

Proces przekształcania normalnej wody w alkaliczną wodę równoważącą ciało opiera się na starannie wyselekcjonowanych naturalnych minerałach , które tworzą kulki ceramiczne w celu aktywacji i zmiany wody wprowadzanej do butelki. Te naturalne bioceramiki mają kilka funkcji. Oprócz zwiększania alkaliczności wody i uwalniania wodoru cząsteczkowego, aktywnie zwiększają poziom wapnia, magnezu, potasu i innych korzystnych minerałów.

Bioceraamics biocera zdobyły certyfikat bezpieczeństwa NSF . Oznacza to, że kulki bioceramiczne zostały dokładnie przetestowane, aby zapobiec przedostaniu się szkodliwych toksyn do wody. Butelka na wodę Biobea AHA wykonana jest z plastiku Titan, która nie zawiera BPA i jest przezroczysta.

Atrakcyjny, praktyczny i skuteczny

Butelka wody AHA jest idealną alkaliczną butelką sportową na siłownię. Nie tylko po badaniu Montana State University z 2010 r. Zasugerowano, że woda alkaliczna na bazie mineralnej zapewnia  doskonałe nawodnienie . Woda zawierająca wodór cząsteczkowy również pokazano na  zmniejszenie poziomu mleczanu we krwi oraz poprawę spadek powysiłkowego funkcji mięśni.

Pamiętaj, wszystko co musisz zrobić, to dodać butelkowaną lub przefiltrowaną wodę i pozostawić na kilka minut . Następnie potrząśnij, aby aktywować i  twoja alkaliczna woda jest gotowa do picia!

Kartridż bioceramiczny należy wymieniać raz w roku. Opiera się to na piciu 1,5 litra dziennie z butelki; butelka i wkład wymagają sporadycznego czyszczenia, aby utrzymać minerały aktywne.